Advertising
Muzeul Astra trece la programul de iarnă
2 oct. 2019, 15:28

Muzeul Astra
De astăzi, 2 octombrie, Muzeul ASTRA trece oficial la programul de iarnă. Drept urmare, toate unitățile muzeale ASTRA vor funcționa până în luna aprilie a anului viitor între orele 9.00 și 17.00.
Reprezentanții instituției menționează că dacă vremea va fi una cu temperaturi ridicate în acest sezon de toamnă-iarnă-primăvară, poate fi luată decizia de a se prelungi cu o oră sau două programul de vizitare al Muzeului în aer liber din Dumbrava Sibiului. De asemenea, se menționează că acest lucru va fu adus la cunoștință vizitatorilor pe toate canalele de comunicare de care se dispune.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:39 - Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 09:10 - Analiză AEI: 1 din 3 români abia își mai permit energia. Facturile împing familiile spre sărăcie
- 09:07 - Operațiunea Jupiter - ziua 3: 400 de percheziții în dosare de evaziune, înșelăciune, delapidare, spălare de bani, contrabandă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News












