Advertising
Trei sibieni, amendați cu 8.000 de lei pentru transport ilegal de cetină de brad

Trei sibieni, amendați cu 8.000 de lei pentru transport ilegal de cetină de brad
Scris de Andra Marinescu Publicat: 16 dec. 2019, 13:39
Cetina și materialul lemnos au fost confiscate și predate ocoalelor silvice responsabile
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























