Advertising
Urmează cea mai grea iarnă din ultimii zeci de ani - Avertismentul meteorologilor

Urmează cea mai grea iarnă din ultimii zeci de ani - Avertismentul meteorologilor
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 19 oct. 2022, 13:25
Meteorologii atrag atenția că urmează cea mai grea iarnă din ultimii zeci de ani. Florinela Georgescu, director executiv ANM, a avertizat, la Realitatea PLUS, că ne vom confrunta cu precipitații abundente și temperaturi sub limita înghețului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 10:09Greșeala banală care îi poate lăsa pe șoferi fără certificatul de înmatriculare: amenda poate trece de 1.600 de lei
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























