Advertising
VIDEO - Mihai Bendeac și-a făcut testul de imunitate covid-19
17 mai 2020, 23:54

VIDEO - Mihai Bendeac și-a făcut testul de imunitate covid-19
Mihai Bendeac a fost testat pozitiv la inceputul lunii martie cu Covid-19. El si-a facut acum si testul pentru imunitate.
Mihai Bendeac a fost testat pozitiv la inceputul lunii martie cu Covid-19. El si-a facut acum si testul pentru imunitate.
Mihai Bendeac a publicat pe vlog-ul sau personal momentul in care s-a testat pentru imunitate coronavirus. El a povestit pe larg si cum s-a manifestat boala in cazul sau dar si cum a evoluat situatia pentru el.
Mihai Bendeac a fost confirmat cu covid 19 dupa ce a participat la inmormantarea bunicului sau. Atat preotul cat si alte 20-25 de persoane care au participat la inmormantare au fost testate pozitiv ulterior.
https://www.youtube.com/watch?v=VcD9cvqFCoM
Scrie Realitatea.net
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:22 - O dronă a explodat în Republica Moldova. Un localnic a alertat autoritățile care au demarat o anchetă și au izolat locul
- 08:11 - Sărbătoare 8 iunie: Începutul Postului Sfinților Apostoli Petru și Pavel
- 08:08 - Nouă persoane, rănite în SUA într-un schimb de focuri produs în apropierea bazei de pregătire a naționalei de fotbal a Angliei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News














