Advertising
Un medic de la Spitalul de Urgenţă Sibiu a refuzat să trateze un bărbat cu fractură pentru că era infectat cu COVID

Un medic de la Spitalul de Urgenţă Sibiu a refuzat să trateze un bărbat cu fractură pentru că era infectat cu COVID
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 24 nov. 2020, 08:55
Spitalul de Urgenţă Sibiu a transmis că s-a autosesizat şi că a început o anchetă în acest caz
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:07Polițiștii care l-au găsit pe Alexandru, un băiețel de 5 ani din Sibiu, au fost recompensați
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























