Advertising
Vremea se răcește din nou în România! Anunțul meteorologilor

Vremea se răcește din nou în România! Anunțul meteorologilor
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 3 mai 2023, 08:48
„Vom simți o ușoară scădere de temperatură și pe urmă scăderea va fi mai accentuată, mai ales în weekend.”, a precizat Florinela Georgescu, directorul de prognoză al Administraţiei Naţionale de Meteorologie (ANM).
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























