Actualitate· 1 min citire

Bărbat de 50 de ani găsit mort în locuință

Bărbat de 50 de ani găsit mort în locuință

Bărbat de 50 de ani găsit mort în locuință

Realitatea de Sibiu
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 13 ian. 2023, 15:32

Pompierii au intervenit cu o autospecială de descarcerare

Un apel pe numărul unic de urgență 112, solicita sprijinul pompierilor sibieni pentru a debloca ușa unui apartament de pe Calea Dumbrăvii, întrucât vecinii au constatat dispariția unui bărbat cu probleme de sănătate.

Pompierii au intervenit prompt cu o autospecială de descarcerare, o autospecială de salvare la înălțime și un echipaj SMURD.

Forțele operative au deblocat ușa apartamentul însă din nefericire, bărbatul în vârstă de aproximativ 50 de ani a fost găsit decedat.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate