Advertising
Doi tineri au rămas înzăpeziți cu mașina pe drumul spre Râu Sadului

Doi tineri au rămas înzăpeziți cu mașina pe drumul spre Râu Sadului
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 13 ian. 2023, 11:15
Jandarmii din Sibiu au ajutat joi seara doi tineri care au rămas înzăpeziți
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























